Nieuws

 

De Beeker is weer uit!

De Beeker is weer uit!

Winter-nummer

Bijzondere tradities, droombanen, regels voor docenten, kerstshopping, Topsport en Dans en nog veel meer! En natuurlijk de horoscoop en een dilemma in Dilemma Dinsdag.

Het is alweer het zesde nummer van schoolkrant De Beeker sinds de metamorfose in de lente van 2018. Inmiddels is ook het winternummer uit in de fraaie nieuwe opmaak van het blad. 

Redactieleden
De redactie van De Beeker bestaat uit: Amy Scheffer, Amy Weiss, Anniek Bouman, Aranka Weijers, Axel Rijkse, Britt Wiertz, Daantje Hennequin, Elin Paauw, Eline van der Kracht, Imme Wijnja, Jesper de Koning,  Jitske Pasman, Julie van Kerkhoff, Lilja van den Brande, Lisa Vesters, Luca Thomassen, Marin de Laat, Mauri Kierindoongo, Miki de Vlieger, Robin Hage, Roos Gal,  Sen-Tee Karman, Sophia Ordelman, Tessa Nab, Tim Pijnenburg en Zion Nieuw.
Het redactieteam wordt ondersteund door OLC-medewerker Hans Buijs en docent Rini Uden.


Klik op de cover om De Beeker te lezen!

 

Theme picker