Nieuws

 

Handig die Beekdal-app

Handig die Beekdal-app

Download hem nu!

De plattegrond om je lokaal te vinden. De nieuwe lestijden. Je boek uit het OLC verlengen. Omdat bijna iedereen altijd zijn smartphone bij de hand heeft, heeft het Beekdal Lyceum de belangrijkste pagina’s en snelkoppelingen van de website bijeengebracht in een eigen app voor iOS en Android.

Vooralsnog geen technisch hoogstaande functies maar wel een snelle toegang tot het nieuws, de jaarplanning, lestijden, de plattegronden en de inlogschermen voor Magister, Itslearning en Office 365, de belangrijkste pagina's van de Beekdal website bij elkaar in één app.

Wat zit er allemaal in de Beekdal-app
•    Nieuws
•    Jaarplanning 
•    Office 365
•    Magister
•    Itslearning
•    Aura
•    Lestijden
•    Infogids
•    Downloads
•    Plattegronden
•    Reiswijzer
•    Sociale media

Beekdal Lyceum app
        

 

Theme picker