Nieuws

 

Huisartsen zetten Beekdal Lyceum in het zonnetje

Huisartsen zetten Beekdal Lyceum in het zonnetje

Labjassen beschikbaar gesteld

Afgelopen week bezocht een ouder van onze school met haar dochter de huisarts in een klein dorp in de buurt van Zevenaar. Groot was hun verbazing toen de arts hen verwelkomde gekleed in een witte jas met daarop het voor hen zo vertrouwde Beekdal logo.

Dat deze huisarts een witte Beekdal laboratoriumjas droeg is het resultaat van een actie waarbij de school, na de afgekondigde sluiting,  de 'werkeloze' labjassen van de vakken biologie, natuurkunde en scheikunde, ter beschikking heeft gesteld aan zorgmedewerkers.

In het zonnetje
Niet alleen het Beekdal Lyceum heeft dit overigens gedaan. Ook andere scholen en instellingen hebben beschermende materialen beschikbaar gesteld. 'Onze Huisartsen', de faciliterende en ondersteunende organisatie van huisartsen in de regio, hebben daarom op hun website de gulle gevers en sponsoren even in het zonnetje gezet.

 

Theme picker