Nieuws

 

Open Huis Beekdal Lyceum

Open Huis Beekdal Lyceum

Dit jaar geheel online

Voor het Open Huis op 6 februari jl. richtte het Beekdal Lyceum dit jaar online een uitgebreide voorlichtingspagina in

De tijdelijke landingspagina op de website leverde een overzichtelijk en compleet vertrekpunt voor een online dagje Beekdal. Groep-8-leerlingen en hun ouders konden er uiteenlopende video’s en presentaties bekijken. 

Videos en live-chats
Voor elk onderwerp was er een aparte film: van talen tot zaakvakken tot mentoraat. Natuurlijk ontbraken dans, cultuur en (top)sport niet! Ook kreeg je via de voorlichtingspagina toegang tot diverse chatsessies met Beekdal-docenten en -leerlingen en was er een prominente plek voor de veelgestelde vragen. Wie nog niet uitgevraagd was, kon terecht op de speciale WhatsApp-lijn. 

Rondleiding 
Klikte je tot slot op ‘livestream’, dan kreeg je een online rondleiding voorgeschoteld: leerlingen Benthe en Pim namen de kijkers vol trots en enthousiasme mee door hun school.

 

Theme picker